Wednesday , February 26 2020
Breaking News
Home / ତାଜା ଖବର / ୪୨ବୋତଲ ଦେଶୀମଦ ଜବତ ଜଣେ ଗିରଫ

୪୨ବୋତଲ ଦେଶୀମଦ ଜବତ ଜଣେ ଗିରଫ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ୦୯/୧୦/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ ଏକ ବାଇକରେ ଯାଉଥିବା ଚୋରାମଦ ବେପାରୀ ଠାରୁ ୪୨ବୋତଲ ଚୋରାଦେଶୀମଦ ଓ ବାଇକ ଜବତ କରିବା ସହିତ ଚୋରାମଦବେପାରୀକୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।  ଖବରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ମଙ୍ଗଳବାର ଅପରାହ୍ନ ପ୍ରାୟ ୪ଟା  ସମୟରେ ଡେରାବିଶି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ମନ୍ତ୍ରୀପଡା ଗ୍ରାମର ପ୍ରହଲ୍ଲାଦ ନାୟକଙ୍କ ପୁଅ ହିମାଂଶୁ ନାୟକ(୩୪) ଓଆର – ୨୯-୪୮୩୯ନମ୍ବର ବିଶିଷ୍ଟ ଏକ ବାଇକ ପଛରେ ବନ୍ଧା ହୋଇଥିବା ଏକ କଳାରଙ୍ଗର ବ୍ୟାଗରେ (୨୦୦ମି.ଲି.ବିଶିଷ୍ଟ) ୪୨ଟି ବୋତଲରେ ଥିବା ଆସ୍କାଫର୍ଟି ଚୋରା ଦେଶୀମଦ ନେଇ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ଅଳାବାଙ୍କ ଛକ ନିକଟରେ ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ ହାତରେ ଧରାପଡିଥିଲା । ସଦର ଥାନା ପୋଲିସ ଚୋରାମଦ ବେପାରୀକୁ ଗିରଫ କରିବା ସହ ତା ନିକଟରୁ ୪୨ବୋତଲ ଦେଶୀ ଚୋରାମଦ ଓ ବାଇକ ଜବତ କରି ଥାନାରେ  ୨୮୩/୨୦୧୯ରେ ଓଡିଶା ଅବକାରୀ ଆଇନର ଧାରା ୫୨(କ)ରେ ମାମଲା ରୁଜୁକରିଥିବା ଥାନା ଅଧିକାରୀ ପ୍ରମୋଦ ମଲ୍ଲିକ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କଠୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ଝାମ୍ପି ନେଲେ ଲୁଟିଆ

ରାୟଗଡା,୨୫/୦୨/୨୦୨୦(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ରାୟଗଡା ସହରରେ ଦିନ ଦ୍ୱିପହରରେ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କଠୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କା ଲୁଟ୍ ଘଟଣା ସହରରେ ଆଲୋଡ଼ନ ସୃଷ୍ଟିକରିଛି। ସ୍ଥାନୀୟ ଓଭରବ୍ରିଜ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *