Thursday , September 19 2019
Breaking News
Home / ବିଶେଷ / ରାୟଗଡ଼ାରେ ମୁଁ ହିରୋ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ରାୟଗଡ଼ାରେ ମୁଁ ହିରୋ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ

ରାୟଗଡ଼ା, ୧୩/୦୮/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଗଙ୍ଗାବାଡ଼ ପଂଚାୟତ ର ମାଣିକପାଟଣା ଗ୍ରାମରେ ବ୍ଲକ୍ ଯୁବ ସଂଯୋଜକ ଲୋକନାଥ ପାଇକ ଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ମୁଁ ହିରୋ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇ ଯାଇଛି । ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ବ୍ଲକ୍ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଧନେଶ୍ୱର ଭୁୟାଁ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ଉଦଘାଟନ କରିଥିଲେ ।  ସମ୍ମାନୀତ ଅତିଥି ସାମ୍ବାଦିକ ସୌମ୍ୟରଂଜନ ପଟ୍ଟନାୟକ, ସମାଜସେବୀ ରବି ନାୟକ ଓ ପଂଚାୟତ ପ୍ରତିନିଧି ମଂଚାସୀନ ଥିଲେ ।  ଆଦିବାସୀ ଅଧ୍ୟୁସିତ ଅଂଚଳଭାବେ ପରିଚିତ  ମାଣିକପାଟଣା ଗ୍ରାମର ଦାଶରଥି ଭୁୟାଁ ବିଟେକ ପଢ଼ୁଥିବାରୁ ସେ ଉକ୍ତ ପଂଚାୟତର ଯୁବ ପିଢ଼ିଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରେରଣା ଦାୟକ ହୋଇଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ପଂଚାୟତର ହିରୋ ଭାବେ ମନୋନୀତ କରାଯାଇଥିଲା ।  ବିଭିନ୍ନ ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା ।  ଶତାଧିକ ଯୁବ ଗୋଷ୍ଠି ଏହିସବୁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । କୃତୀ ଯୁବକ ଯୁବତୀ ମାନଙ୍କୁ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯାଇଥିଲା । ବିଜୁ ଯୁବ ବାହିନୀର ସମ୍ପାଦକ ନରସିଂହ ଭୁୟାଁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ ।

About admin

Check Also

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଜଗନ୍ନାଥପୁର ନାବାଳିକା ବଳାକ୍ରାର ଓ ହତ୍ୟା ଘଟଣାରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ମହମ୍ମଦ ମୁସ୍ତାକ୍  କୁ  ଫାସି ଦଣ୍ଡାଦେଶ

ସାଲେପୁର,୧୯/୦୯/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର/ଅଭୟ ଜେନା) -ଜଣେ ନାବାଳିକାକୁ ବଳାକ୍ରାର କରି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗର ବିଚାର କରି ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ପୋସ୍କୋ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *