Monday , December 16 2019
Breaking News
Home / କ୍ରୀଡ଼ା / ବାର୍ଷିକ କ୍ରୀଡ଼ା ଉତ୍ସବ

ବାର୍ଷିକ କ୍ରୀଡ଼ା ଉତ୍ସବ

କଲ୍ୟାଣସିଂହପୁର, ୨୯/୧୧/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- କଲ୍ୟାଣସିଂହପୁର ବ୍ଲକ୍ ସୁନାଖଣ୍ଡି ପଂଚାୟତ ଅଧୀନ ଥିବା ଜଗନ୍ନାଥପୁର ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ତ୍ରୟୋଦଶ ବାର୍ଷିକ କ୍ରୀଡ଼ା ଉତ୍ସବ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି । ପଂଚାୟତ ସମିତିର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଯୋଗେନ୍ଦ୍ର ୱାଡାକା ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ରୂପେ ଯୋଗଦେଇ କ୍ରୀଡ଼ା ଉତ୍ସବକୁ ଉଦଘାଟନ କରିଥିଲେ । ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ଦୀପକକୁମାର ବେହେରାଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ବୈଠକରେ ପଂଚାୟତ ସମିତି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଯୋଗେନ୍ଦ୍ର ୱାଡକା ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ରୂପେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ସୁନାଖଣ୍ଡି ସରପଂଚ ଅଞ୍ଜନୀ କିଣିକା, ସାଧନ କେନ୍ଦ୍ର ସଂଯୋଜକ ହଳଧର ସାହୁ, ମାଝିଗୁଡା ସରକାରୀ ଉଚ୍ଚ ବିଦ୍ୟାଳୟର ପ୍ରଧାନଶିକ୍ଷକ ଛବିଲାଲ ସିଂ, ବିଦ୍ୟାଳୟ ପରିଚାଳନା କମିଟିର ସଭାପତି ବିଶ୍ୱନାଥ ଝାଲିଆ, ମୋ ସ୍କୁଲ ଅଭିଯାନର ପ୍ରତିନିଧି ଏ.ପରମେଶ କୁମାର ପ୍ରମୁଖ ମଂଚାସୀନ ଥିଲେ । ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରତିଯୋଗିତାର କୃତୀ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଆସନ୍ତା ଡିସେମ୍ବର ମାସରେ ହେବାକୁ ଥିବା ବିଦ୍ୟାଳୟ ବାର୍ଷିକ ଉତ୍ସବରେ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯିବ ବୋଲି ବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଜଣାପଡିଛି । ବିଦ୍ୟାଳୟ କ୍ରୀଡ଼ା ଶିକ୍ଷକ ମଂଚ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ । କ୍ରୀଡ଼ା ଶିକ୍ଷକ ରମେଶଚନ୍ଦ୍ର ଦାସ ଓ ଅରୁଣାଂଚଳ ଦାସଙ୍କ ସମେତ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଅନ୍ୟ ଶିକ୍ଷକ, ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ କ୍ରୀଡ଼ା ପରିଚାଳନାରେ ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ପାରାଦ୍ୱୀପ ରେ ୬୫ତମ ରାଜ୍ୟ ବିଚ୍ ଭଲିବଲ ପ୍ରତିଯୋଗିତା

ପାରାଦ୍ୱୀପ ୦୯/୧୨/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-୬୫ତମ ରାଜ୍ୟ ବିଦ୍ୟାଳିୟ ସମୁହ ଦିନିକିଆ ବିଚ୍ ଭଲିବଲ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ପାରାଦ୍ୱୀ ବେଳାଭୂମିର ବିଜୁ ମଇଦାନ ଠାରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *