Sunday , December 8 2019
Home / ରାଜନୀତି / ନୁଆ ସଦସ୍ୟ ଗ୍ରହଣ ନିମନ୍ତେ ବିଜେପି ନଗର ମଣ୍ଡଳ ପକ୍ଷରୁ ବୈଠକ

ନୁଆ ସଦସ୍ୟ ଗ୍ରହଣ ନିମନ୍ତେ ବିଜେପି ନଗର ମଣ୍ଡଳ ପକ୍ଷରୁ ବୈଠକ

ଜଗତସିଂହପୁର, ୧୫/୦୭/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର / ଲିଲନପ୍ରଭା ପାଢ଼ୀ)- ରବିବାର ପୌରପରିଷଦ ସ୍ଥିତ ୧୭ନଂ ୱାର୍ଡ ତଥା ଦେଉଳିଗ୍ରାମେଶ୍ୱର ମହାଦେବ ମନ୍ଦିର ପ୍ରାଙ୍ଗଣରେ ଜଗତସିଂହପୁର ବିଜେପି ନଗର ମଣ୍ଡଳ ପକ୍ଷରୁ ନୁଆ ସଦସ୍ୟତା ଗ୍ରହଣ ନିମନ୍ତେ ଏକ ବୈଠକ ଅନୁଷ୍ଟିତ ହୋଇ ଯାଇଛି । ଏହି ବୈଠକରେ ବିଜେପିର ନଗର ମଣ୍ଡଳ ସଭାପତି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ପାତ୍ର ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା କରି ଜଗତସିଂହପୁର ନଗର ମଣ୍ଡଳର ପ୍ରତ୍ୟେକ ବୁଥ ସ୍ତରରୁ ୧୫୦ ଜଣରୁ ଅଧିକ ନୁତନ ସଦସ୍ୟ ଗ୍ରହଣ ନିମନ୍ତେ ଉପସ୍ଥିତ ବୁଥ୍ସ୍ତରୀ ଅଧିକାରୀ ମାନଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । ଏହି ବୈଠକରେ ଜିଲ୍ଲା ସଦସ୍ୟତା ଗ୍ରହଣ ପ୍ରଭାରୀ ଜଗନ୍ନାଥ ଦାଶ, ଜିଲ୍ଲା ଉପ ସଭାପତି ସୌଭାଗ୍ୟ ମହାନ୍ତି, ସମିର ନାୟକ, ସୂର୍ଯ୍ୟ ନାରାୟଣ ନାୟକ, ଧରଣୀଧର ନାୟକ, ଗିରିଜା ମହାନ୍ତି, ବିକାଶ ସିଂ, ପ୍ରଦିପ୍ ଦାସ, ଶେଖ୍ ନସିମ୍, ରଞ୍ଜନ ବାରିକ, ହେମନ୍ତ ପଲାଉରୀ, ଅଜୟ ତ୍ରିପାଠୀ, ମନୋଜ ବାରକ, ଦିବାକର ସାହୁ, କୃଷ୍ଣ ପ୍ରସାଦ ଆଚାର୍ଯ୍ୟ, ବାଦଲ ଦାସ, କାହ୍ନୁ ସେଠୀ ପ୍ରମୁଖ ୫୦ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ ଯୋଗଦେଇ ଆଲୋଚନାରେ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ । ଶେଷରେ ମନ୍ଦିର ପରିସରରେ ବୃକ୍ଷ ରୋପଣ କରାଯାଇ ଥିଲା । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଅଦାଲତରେ ତ୍ୱରିତ ବିଚାର ଓ ବଳାତ୍କାରୀଙ୍କୁ ଫାଶୀ ଦିଆଯାଉ : କଂଗ୍ରେସ

ଭୁବନେଶ୍ୱର ,୦୫/୧୨/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ଐତିହାସିକ ସଂସ୍କୃତି ସମ୍ପନ୍ନ ପୁରୀ ସହରରେ ଜଣେ ଯୁବତୀକୁ କନେଷ୍ଟବଳ ଜିତେନ୍ଦ୍ର ସେଠୀ ଓ ତାର …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *