Monday , December 9 2019
Home / ପର୍ଯ୍ୟଟନ ଓ ସଂସ୍କୃତି / ତୈଳିକ ୟୁଥ (ତୃପ୍ତି) ତରଫରୁ ୨୪ ଜଣଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ତୈଳିକ ୟୁଥ (ତୃପ୍ତି) ତରଫରୁ ୨୪ ଜଣଙ୍କୁ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା

ଭୁବନ,୧୨/୧୧/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ଟ୍ରଷ୍ଟ ଅଫ ରୁରାଲ ଆଣ୍ଡ ଅର୍ବାନ ପିପୁଲ ତୈଳିକ ୟୁଥ (ତୃପ୍ତି) ତରଫରୁ ବିଜୁ ମଣ୍ଡପ ଠାରେ ବୋଇତ ବନ୍ଦାଣ ଉତ୍ସବ-୨୦୧୯ ପାଳନ କରାଯାଇଥିଲା ।  ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପାରଦର୍ଶିତାଲାଭ କରିଥିବା ୨୪ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତି ଙ୍କୁ ପୁଷ୍ପଗୁଚ୍ଛ,ଉପଢୌକନ,ପ୍ରଶଂସାପତ୍ର ଦେଇ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରାଯାଇଥିଲା । ତୃପ୍ତି ର ସଭାପତି ଜଗବନ୍ଧୁ ପୃଷ୍ଟି ଙ୍କ ଅଧ୍ୟକ୍ଷତା ଓ ଆବାହକ ପୂର୍ଣ୍ଣଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁ ଙ୍କ ସଂଯୋଜନାରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଆଇଆଇସି ନିର୍ମଳା ଗୋଚ୍ଛାୟତ ଉଦଘାଟକ ଭାବେ ଯୋଗଦେଇଥିବା ବେଳେ , ଓଡିଶା ଚାର୍ଟାଡ ଆକାଉଟାଂଟ ଆସୋସିଏସନର ସଂପାଦକ ରାଜ ନାରାୟୟଣ ତ୍ରିପାଠୀ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ,ପଣ୍ଡିତ ପ୍ରମୋଦ କୁମାର ମିଶ୍ର ମୁଖ୍ୟ ବକ୍ତା ଓ  ବିମଳ କୁମାର ଥମ୍ବ,ଡା. ଦୟାନିଧି ଦାସ  ସମ୍ମାନୀତ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇଥିଲେ । ଏହି ଅବସରରେ ତୃପ୍ତି ମାଗାଜିନ ଉନ୍ମୋଚନ କରାଯାଇଥିଲା । ତକ୍ଷଶୀଳା ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପରିବେଷଣ ହୋଇଥିଲା । ଏହି ଅବସରରେ ଅନୁଷ୍ଠାନ ପକ୍ଷରୁ  ଜାତୀୟ ଶିଲ୍ଫୀ ଗୁରୁ ପୁରସ୍କାର ପ୍ରାପ୍ତ ନଡାଶିଳ୍ପୀ ପ୍ରଦୀପ୍ତ କୁମାର ନାୟକ , ଲଦାଖ ପର୍ବତାରୋହୀ ବିଭାରାଣୀ ପାତ୍ର , ପରିବା ଚାଷୀ   ନାରାୟଣ ଦାସ , ସମାଜସେବୀ ବିନୟ କୁମାର ପଟ୍ଟନାୟକ  , ଯୁବଉଦ୍ୟୋଗୀ  ଶୁଭସାଇ ମିଶ୍ର , ,  ଭୁବନ ଡାକ୍ତରଖାନାର ମୁଖ୍ୟ ଡାକ୍ତର  ଡା. ଋମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁ ,,  ଗୋସେବକ ପ୍ରଦୀପ କୁମାର ଦାସ , ରିଙ୍କୁନ କୁମାର ସାହୁ ,  ଯୁବ ଉଦ୍ୟୋଗୀ ସତ୍ୟବ୍ରତ ସାହୁ ,ଯୁବ ପ୍ରତିଭା ଅନ୍ତର୍ଯ୍ୟାମୀ ବାରିକ , କୁଟୀର ଶିଲ୍ପୀ ଅନୁସୟା ସାହୁ , ତାଳଚେରର ଯୁବ ପ୍ରତିଭା ବାପି ମହାନ୍ତି ,  ନୃତ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଦୀପ୍ତିରଂଜନ ପାଲ , ସମାଜ ସଂଗଠକ ଗୋବିନ୍ଦ ଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁ , ପଲ୍ଲୀ ସଚେତକ ଗୋଲେଖ ମଲ୍ଲିକ , ବିଜୁ ଯୁବ ବାହିନୀ ର ମୁଖ୍ୟ ସଂଯୋଜକ ମୁରଲୀ ମୋହନ ମହାନ୍ତ , ଦିବ୍ୟାଙ୍ଗ କାଠ ଖୋଦେଇ ଶିଲ୍ଫୀ ଉତମ ମଲ୍ଲିକ,   ସଂକୀର୍ତନ ଗୁରୁ କୋଦଣ୍ଡଧର ପାତ୍ର , ନଡାଶିଳ୍ପୀ କୁନି ପାତ୍ର , କ୍ରୀଡାବିତ ଲଷ୍ମୀ ପୋଥାଳ , କବୟିତ୍ରୀ ରମା ବେହେରା , କୃତୀ ଶିକ୍ଷକ ରାମଚନ୍ଦ୍ର ସାହୁ , କ୍ରୀଡାବିତ ସଂଜୀବ କୁମାର ନାୟକ , ଉତ୍କଳ ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ଇତିହାସ ଟପର ସ୍ୱପ୍ମାରାଣୀ ନାୟକ,  ସ୍ୱାବଲମ୍ବି ଟୁପୁସି ବିଶ୍ୱକର୍ମା ପ୍ରମୁଖ ଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପାରଦର୍ଶିତାଲାଭ କରିଥିବା ସକାଶେ ପୁଷ୍ପଗୁଚ୍ଛ,ଉପଢୌକନ,ପ୍ରଶଂସାପତ୍ର ଦେଇ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ କରାଯାଇଥିଲା ।  ସୁଧାକର ସାହୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଅର୍ପଣ କରିଥିଲେ  ।  ଭୁବନ ର ତକ୍ଷଶୀଳା, ଶ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ ଶିକ୍ଷାକେନ୍ଦ୍ର ,ଫାଷ୍ଟଷ୍ଟେପ,ଆଶୀର୍ବାଦ କୋଚିଙ୍ଗ ସେଂଟର ଓ ଅନଳ ର ମାତୃକୃପା ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍ଗ ଶିକ୍ଷାକେନ୍ଦ୍ର ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସାଂସ୍କୃତିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପରିବେଷଣ ହୋଇଥିଲା । ଚକ୍ରଧର ସାହୁ  , ସଂଗ୍ରାମ ବିହାରୀ , କ୍ଷୀରୋଦ ସାହୁ, ସରୋଜ କୁମାର ନାୟକ  ସହଯୋଗ କରିଥିଲେ  ।  ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଭାଗବତ ପ୍ରସାଦ ମହାନ୍ତିଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ରାପଡାରେ ଅଶ୍ରୁଳ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା,୦୮/୧୨/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-ବିଚକ୍ଷଣ ବାଗ୍ମୀ, ବରିଷ୍ଠ ଆଇନଜୀବି,ପ୍ରଖ୍ୟାତ ରାଜନୀତିଜ୍ଞ,ରାଜ୍ୟ କଂଗ୍ରେସ ଦଳର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ତଥା ପୂର୍ବତନ ରାଜସ୍ୱ, ଅବକାରୀ, ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା, …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *