Monday , December 9 2019
Home / ବିଶେଷ / କଳିଙ୍ଗ ବାଲିଯାତ୍ରାର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ – ପାରାଦ୍ୱୀପ ବନ୍ଦର ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ଏଚ୍ଆଇଭି ଓ ମଧୁମେହ ପରୀକ୍ଷା ଶିବୀର

କଳିଙ୍ଗ ବାଲିଯାତ୍ରାର ଚର୍ଚ୍ଚାରେ – ପାରାଦ୍ୱୀପ ବନ୍ଦର ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ଏଚ୍ଆଇଭି ଓ ମଧୁମେହ ପରୀକ୍ଷା ଶିବୀର

ପାରାଦ୍ୱୀପ ୧୮/୧୧/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ପାରାଦ୍ୱୀପ ବିଜୁ ମଇଦାନ ଠାରେ ୮ଦିନ ବ୍ୟାପି ଚାଲିଥିôବା କଳିଙ୍ଗ ବାଲିଯାତ୍ରା ମହୋତ୍ôସବରେ ପାରାଦ୍ୱୀପ ବନ୍ଦର ପକ୍ଷରୁ ଆୟୋଜିତ ହୋଇଥିବା ମାଗଣା ଏଚଆଇଭି ବା ଏଡସ୍ ଓ ମଧୁମେହ ରୋଗ ପରିକ୍ଷଣ ଶିବିର ବେସ୍ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛି । ସମସ୍ତ ଷ୍ଟଲ ଅପେକ୍ଷା ଏହି ଷ୍ଟଲରେ ନିଜର ପରୀକ୍ଷଣ ପାଇଁ ପ୍ରବଳ ଜନସମାଗମ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ଏହି ଶିବିର ପ୍ରତି ଲୋକଙ୍କୁ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ ପାଇଁ ସବୁଦିନ ମ୍ୟାଜିକ ସୋ ର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରାଯାଇଛି ।  କଳିଙ୍ଗ ବାଲଯାତ୍ରାର ଉଦଯାପନୀ ଦିବସରେ ଏହି ଶିବିର ସପ୍ତାହ ହେବ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଓସାକ୍ସ ସହଯୋଗରେ ପାରାଦ୍ୱୀପ ବନ୍ଦର ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ହେଉଛି । ବନ୍ଦର ଚିକିତ୍ସାଳୟର ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଧିକାରୀ ଡାକ୍ତର ପ୍ରହଲ୍ଲାଦ ଚନ୍ଦ୍ର ପଣ୍ଡା ତତ୍ୱାବଧାନରେ  ଏହି ୮ଦିନ ବ୍ୟାପି ଶିବିର ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ବାଲିଯାତ୍ରା ବିଭିନ୍ନ ସଂଗଠନ, ଶିଳ୍ପ ସଂସ୍ଥା ଓ ବ୍ୟବସାୟୀ ମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଷ୍ଟଲ ଅପେକ୍ଷା ବନ୍ଦର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ରିଙ୍କେଶ ରଏଙ୍କର ଏପରି ଜନମଙ୍ଗଳ ଭିତିକ ଷ୍ଟଲ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ସାଧାରଣରେ ବେଶ୍ ପ୍ରଶଂସା କରାଯାଇଛି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ଆଂଚଳିକ ପରିବହନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ସ୍ୱଛ ଭାରତ ଅଭିଯାନ

କେନ୍ଦ୍ରାପଡା୦୮/୧୨/୨୦୧୯(ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)-କେନ୍ଦ୍ରାପଡା ଆଂଚଳିକ ପରିବହନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ରବିବାର ସକାଳେ ସ୍ୱଛ ଭାରତ ଅଭିଯାନରେ ସଫେଇ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଛି । ଜିଲ୍ଲାପାଳ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *