Tuesday , July 16 2019
Home / ବିଶେଷ / କବୟିତ୍ରୀ ଅମୂଲ୍ୟବାଳା ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ

କବୟିତ୍ରୀ ଅମୂଲ୍ୟବାଳା ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ

ବାଙ୍କୀ, ୧୨/୦୭/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର)- ବାଙ୍କୀ ଚର୍ଚ୍ଚିକାସାହି ତଥା ଚର୍ଚ୍ଚିକା ନୋଡାଲ ପ୍ରାଥମିକ ବିଦ୍ୟାଳୟର ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀ ଅମୂଲ୍ୟବାଳା ପଟ୍ଟନାୟକ ନିଜର ସ୍ୱରଚିତ କବିତା ଓ ସୁଲଳିତ ସଙ୍ଗୀତ ପରିବେଷଣ ପାଇଁ କଟକଠାରେ ଆୟୋଜିତ ଏକ ଉତ୍ସବରେ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧିତ ହେବା ସହ ମାନପତ୍ର ଓ ଉପଢୌକନ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି । କଳ୍ପନା ସାହିତ୍ୟ ସାଂସ୍କୃତିକ ଓ ସାମାଜିକ ସଂସଦପକ୍ଷରୁ ୧୪ତମ ସାଂସ୍କୃତିକ ସମାରୋହରେ ଶ୍ରୀରାମଚନ୍ଦ୍ର ଭବନଠାରେ ଆୟୋଜିତ ଉତ୍ସବରେ ତାଙ୍କୁ ସୁସାହିତ୍ୟିକା ସମ୍ମାନ-୨୦୧୯ରେ ବିମଣ୍ଡିତ କରାଯାଇଛି । ଅନୁଷ୍ଠାନର ସଭାପତି ପ୍ରଫେସର ବୈଷ୍ଣବଚରଣ ସାମଲଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ମୁଖ୍ୟଅତିଥି ତଥା ଉଦ୍ଘାଟକ ଭାବେ ପ୍ରଫେସର ଉଦୟନାଥ ସାହୁ, ମୁଖ୍ୟବକ୍ତା ଡାକ୍ତର ଚିତରଞ୍ଜନ ପଣ୍ଡା, ସମ୍ମାନିତ ଅତିଥି ଧନଞ୍ଜୟ ସ୍ୱାଇଁ ଓ ଡାକ୍ତର ପ୍ରସନ୍ନକୁମାର ରାଠୋର ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ମୁଖ୍ୟ ସମତପାଦକ ମନୋଜମଞ୍ଜରୀ ଦେଓ ଓ ସମ୍ପାଦକ ଗୋପାଳ ଜେନା ପ୍ରମୁଖ ସମ୍ବର୍ଦ୍ଧନା ଉତ୍ସବକୁ ସଂଚାଳନ କରିଥିବା ପ୍ରତିଭାଧାରୀ ସୂଚନା ପ୍ରଦାନ କରିଛନ୍ତି । ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର

About admin

Check Also

ରୋଟାରୀ କ୍ଲବ୍ ପକ୍ଷରୁ ବୃକ୍ଷରୋପଣ

କଟକ, ୧୬/୦୭/୨୦୧୯ (ଓଡ଼ିଶା ସମାଚାର / ପ୍ରଜ୍ଞା ରଥ)-ମର୍କତ ନଗର ସିଡିଏ ୬ ନମ୍ବର ସେକ୍ଟରରେ ଥିବା କାଠଯୋଡି ବିହାରରେ …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *